Deel deze pagina!

Deel deze pagina!

Gratis hulplijn ICT bedrijfsleven &
extra dosis digi-doener-dingen
voor thuis! Handig! #coronavirus

Gratis hulplijn ICT bedrijfsleven & extra dosis digi-doener-dingen voor thuis! Handig! #coronavirus

BREAKING NEWS ūüö®

SIVON, een ict-coöperatie van schoolbesturen in het primair en voortgezet onderwijs gaat waar nodig ondersteunen met tijdelijk extra faciliteiten. Zij krijgt 2,5 miljoen euro om dit te regelen. Bovenop de kinderen die hierbij door scholen en gemeenten worden ondersteund, kunnen zo duizenden kinderen extra worden geholpen. Zojuist zijn de criteria bekend gemaakt voor het aanvragen van laptops bij de overheid middels een brief.

Naar het aannmeldformulier

BREAKING NEWS ūüö®

SIVON, een ict-coöperatie van schoolbesturen in het primair en voortgezet onderwijs gaat waar nodig ondersteunen met tijdelijk extra faciliteiten. Zij krijgt 2,5 miljoen euro om dit te regelen. Bovenop de kinderen die hierbij door scholen en gemeenten worden ondersteund, kunnen zo duizenden kinderen extra worden geholpen. Zojuist zijn de criteria bekend gemaakt voor het aanvragen van laptops bij de overheid middels een brief.

Naar het aannmeldformulier

Download gratis
Digi-doener thuisopdrachten!

Meer thuisopdrachten, onderwijsplatforms
en tips

Gratis hulplijn bij inrichten thuisonderwijs

Voor leerkrachten en docenten

Uitdagende gratis thuisopdrachten

Uitdagende gratis thuisopdrachten

Via de onderstaande buttons kun je de Digi-doener thuisopdrachten downloaden. Voor de onderbouw en de middenbouw doe je deze samen met jouw kind. Voor de bovenbouw kan jouw kind de opdracht zelf thuis uitvoeren. Voor de onderbouw van het voortgezet onderwijs kunnen de leerlingen de thuisopdrachten (lesbrief) zelf uitvoeren. De digiwijzer opdrachten kunnen ze samen met hun verzorger of vriend(in) maken.


Onderbouw


Middenbouw


Bovenbouw

Iedere dag om 10 uur een nieuwe thuisopdracht voor de bovenbouw! 
Dus check deze pagina regelmatig ūüėÉ zo kan je iedere dag aan de slag met digitale vaardigheden.

Of volg ons op social!

Thuisopdracht 11
#comingsoon

Thuisopdracht 12
#comingsoon


Voortgezet onderwijs (onderbouw)

Iedere dag om 10 uur een nieuwe thuisopdracht!
Dus check deze pagina regelmatig ūüėÉ zo kan je iedere dag aan de slag met digitale vaardigheden.

Of volg ons op social!

Gekoppeld aan Wiskunde

Gekoppeld aan Engels

Gekoppeld aan Nederlands

Gekoppeld aan Mentorles

Gekoppeld aan Geschiedenis

Gekoppeld aan Techniek/BV

Thuisopdracht 7
#comingsoon

Thuisopdracht 8
#comingsoon

Open de lesbrief en maak toffe opdrachten bij je vak Engels!

Inspired by nature
Citizen science
Advertorials deel 1Breaking news

Open de lesbrief en maak toffe opdrachten bij je vak Geschiedenis!

Instagram storiesVerdwenen beroepenMooie data: infographics

Open de lesbrief en maak toffe opdrachten bij je vak Nederlands!

Iedereen onderzoekerPodcastEr was eens… (1)Er was eens… (2)Er was eens… (3)

Open de lesbrief en maak toffe opdrachten bij het vak beeldende vorming/techniek. Of werk samen met een vriend(in) of je verzorger.

Fake nieuwsAugmented realityMaak je eigen machinePixelation artBio based plasticOntwerp een cybersecurity gameDigitale camouflage mode

Open de lesbrief en handleiding/slides en wordt digi-wijzer samen met je vriend(in) of ouder.

Klooien aan je lichaamDeep fake (en slides)Search like a proVierkante ogenDure dataGezondheids apps

Andere thuisopdrachten, onderwijsplatforms en tips

Andere tools en tips

Primair onderwijs

Voortgezet onderwijs

Hulp nodig met een tool voor digitaal onderwijs?
Bekijk de onderstaande tutorials!

Hulp nodig met een tool voor digitaal onderwijs?
Bekijk de onderstaande tutorials!

De onderstaande tutorials zijn niet door ons gemaakt. Aan een ieder die deze openbaar beschikbaar hebben gesteld: BEDANKT! ūüôā Ben je een goede tutorial tegengekomen die hier eigenlijk ook tussen zou moeten staan? Stuur een mail naar info@nullfuturenl.org. Dan voegen wij deze ook toe!

Beter thuis in afstandsonderwijs

Lerarencollectief, researchED en PO-Raad hebben ‚ÄėBeter thuis in afstandsonderwijs‚Äė gelanceerd!¬†

Digitale tools

Hoe zet je deze op een verantwoorde manier in en hoe zorg je dat het leren met deze tools bijdraagt aan de onderwijskwaliteit?

Een eerste digitale les

Het belang van voorkennis, het belang van verwerking en tips over multimedia.

Expliciete directe instructie op afstand

Wat wil ik ze leren? Hoe leer ik ze dat? Hoe zorg ik dat ze leren? Hoe weet ik dat ze leren?

Kleuterklas TV

Technisch lezen

Of heb je een specifieke vraag over een online tool?
Er staat een team van superhelden voor jou klaar!

Of heb je een specifieke vraag over een tool?
Deze superhelden staan voor jou klaar!

Een aantal experts uit het bedrijfsleven hebben aangegeven dat zij gratis vragen willen beantwoorden over de online tools waar jullie op dit moment waarschijnlijk gebruik van (moeten) maken. Denk hierbij aan vragen zoals:¬†Hoe voeg ik leerlingen toe in Microsoft Teams? Met welke programmeertaal kan ik mijn leerlingen thuis laten oefenen? Waar vind ik goede Nederlandstalige instructievideo’s over het gebruik van Google Classroom? Hoe deel ik een presentatie met mijn leerlingen via de cloud? Hoe kan ik online een Word-document aanmaken? Waar vind ik digitale lesmaterialen waarmee leerlingen kunnen oefenen? Welke tools zijn er beschikbaar om een online les te geven en op te nemen?

Tools waar je vragen over kunt stellen: Azure, Blackboard Collaborative, Big Blue Button, Google Classroom, Google Hangouts Meet, G suite, Microsoft Teams, Moodle, Nextcloud, Office 365, Open EdX, Padlet, Sharepoint, Skype, Zoom.

Niek
digi@nulluniek.solutions
ZZP & Casaschool
Ochtend

Daniel de Groot
tech@nullwebtoro.nl
Webtoro
Middag

Michel Bitter
michel+futurenl@nullmichelbitter.nl
GreenHome B.V.
Avond

Oscar Kneib
digihulp@nullkneib.io
ZZP, Zakelijke internetprovider en gastdocent PO (micro:bit)
Ochtend

Pieter de Bruin
pdebruin@nullhotmail.com
Microsoft
Ochtend 

Luc Feron
info@nullferon.it
Feron IT
Middag

Oscar Kneib
digihulp@nullkneib.io
ZZP, Zakelijke internetprovider en gastdocent PO (micro:bit)
Ochtend

Boudewijn overvliet
boudewijn@nullhello-data.nl
Zelfstandig programmeur
Ochtend, Middag, Avond

Henk Kok
h.kok@nullxablu.com
Xablu
Avond

Susanne van der Velden
susanne.van.der.velden@nullfme.nl
FME
Avond

Luc Feron
info@nullferon.it
Feron IT
Middag

Clara Martens Avila
canelaguil@nullgmail.com
Universiteit van Amsterdam
Middag

Boudewijn overvliet
boudewijn@nullhello-data.nl
Zelfstandig programmeur
Ochtend, Middag, Avond

Niek 
digi@nulluniek.solutions
ZZP & Casaschool
Ochtend

Luc Feron
info@nullferon.it
Feron IT
Middag

Wilgert
wilgert@nullwilgert.nl
Wilgert ICT / Navara
Avond

Eline
elinesteensma@nullgmail.com
KPMG
Ochtend

Jan van den Berg
jan@nullsls-consult.nl
Gemeente Breda
Ochtend

Kim Jooss
k.jooss@nullhotmail.com
Next Learning Valley
Avond

Oscar Kneib
digihulp@nullkneib.io
ZZP, Zakelijke internetprovider en gastdocent PO (micro:bit)
Ochtend

Clara Martens Avila
canelaguil@nullgmail.com
Universiteit van Amsterdam
Middag

Jeroen
jacobs.jc@nullgmail.com
Accenture
Avond, Ochtend

Boudewijn overvliet
boudewijn@nullhello-data.nl
Zelfstandig programmeur
Ochtend, Middag, Avond

Henk Kok
h.kok@nullxablu.com
Xablu
Avond

Daisy Rood
rooddaisy@nullgmail.com
Techstars
Ochtend, Middag, Avond

Mark Westerhoff
mark.westerhoff@nullanp.nl
ANP
Middag, Avond

Roderick
rod.rishworth@nullgmail.com
nvt
Middag, Avond

André Teunissen
andre@nulldedigiwijzer.nl
De digiwijzer
Ochtend

Tonnis de Boer
tonnis@nulltradecloud.nl
Tradecloud Supply Chain Platform
Ochtend, Middag, Avond

Korousch Yoesefi
mailto:kyoesefi@nullgoogle.com
Google

Daisy Rood
rooddaisy@nullgmail.com
Techstars
Ochtend, Middag, Avond

Joost Brinkers
jbrinkers@nulllogitech.com
Logitech
Ochtend, Middag, Avond 

Mark Westerhoff
mark.westerhoff@nullanp.nl
ANP
Middag, Avond

Roderick
rod.rishworth@nullgmail.com
nvt
Middag, Avond

Freek de Bruijn
freekdb@nullxs4all.nl
TOPdesk
Ochtend, Avond

Rudolf Liefers
rudolf@nulladviesvanliefers.nl
AFM (maar ik help als privé persoon)
Avond, Middag

Edwin Rooijakkers
Edwin@nullevite.nl
Evite services BV
Ochtend, Middag, Avond

André Teunissen
andre@nulldedigiwijzer.nl
De digiwijzer
Ochtend

Klaas Buist
klaasbuist25@nullgmail.com
G-Star RAW
Middag, Avond

Niek
dev.npalm@nullgmail.com
Philips
Middag, Ochtend

Tonnis de Boer
tonnis@nulltradecloud.nl
Tradecloud Supply Chain Platform
Ochtend, Middag, Avond

Vincent
vincent.krul@nullsogeti.com
Sogeti
Ochtend, Middag

Niek
digi@nulluniek.solutions
ZZP & Casaschool
Ochtend

Clara Martens Avila
canelaguil@nullgmail.com
Universiteit van Amsterdam
Middag

Tonnis de Boer
tonnis@nulltradecloud.nl
Tradecloud Supply Chain Platform
Ochtend, Middag, Avond

Adolfo
adolfo.benedetti@nullgmail.com
Codefoundry
Avond 

Annemieke Matyas
annemieke.matyas@nullctac.nl
Ctac
Ochtend

Michael Fisser
michael@nullscorpionit.nl
Nationale Nederlanden & Scorpion IT
Middag

Remco Slotboom
remco.slotboom@nullgmail.com
ORTEC
Middag

Jan van der Elst
jan.vanderelst@nullmicrosoft.com
Microsoft
Middag

Stefan
stefanbotman@nullgmail.com
Accenture
Ochtend

Mathieu Rietman
marietma@nullmicrosoft.com
Microsoft
Ochtend

Rutger Hierck
rutger.hierck@nullaccenture.com
Accenture
Avond

Wouter de Geus
wouter@nulldegeusconsultancy.nl
Zzp-er
Ochtend

Eric Hartsink
e.hartsink@nullcommunicativ.nl
Communicativ de Teams specialisten
Ochtend

Albert Hooijer
ICTHulp@nullhooyer.com
SLTN IT Services
Ochtend, Middag

Remco de Kramer
remco.dekramer@nullmicrosoft.com
Microsoft
Avond

Alexander Klomps
alexander.klomps@nullinsight.com
Insight Enterprises
Avond, Middag

Marco
marco.kortekaas@nullctac.nl
Ctac
Avond

Yorick Kuijs
ykuijs@nullmicrosoft.com
Microsoft
Middag, Avond

Anne Merel
annemerel.tolsma@nullgmail.com
Accenture
Middag

Mark Meerbeek
info@nullditox.nl
Ditox
Middag

Marion Stempels
marion.stempels@nullthemateam.nl
ThemaTeam
Ochtend, Middag, Avond

Mark Jansen
mark.jansen@nullsltn.nl
SLTN
Ochtend, Middag

Dani√ęlle
dschoonderbeek@nullymor.com
Ymor
Ochtend, Middag

Rowan Huiskes
rowanhuiskes@nullnldigital.nl
NLdigital
Ochtend, Middag

Wencke Visser
wencke.visser@nullheineken.com
Heineken
Ochtend, Middag, Avond

Thea van den Bosch
thea.vandenbosch@nullthemateam.nl
ThemaTeam | advies, communicatie, training en support bij online (samen)werken en leren
Ochtend, Middag, Avond

Jerry van der Meer
jerry.vandermeer@nullmicrosoft.com
Microsoft
Ochtend

Famke Osnabrugge
famke.osnabrugge@nullthemateam.nl
ThemaTeam
Middag, Avond

Steven van Bemmel
steven.van.bemmel@nullfme.nl
Vereniging FME
Ochtend, Middag, Avond

Ronald Kerkhoff
rjh.kerkhoff@nullgmail.com
KLM
Ochtend, Middag

Marcel Fernee
marcelf@nullmicrosoft.com
Microsoft
Ochtend

Ruby Mc Grane
ruby.mcgrane@nullhotmail.com
Microsoft
Middag

Erwin de Werd
erwin@nullaimfirst.com
AimFirst
Middag

Alexander Bijma
alexander@nulldatacave.nl
DataCave
Avond

Hans van der Meer
hansv@nullmicrosoft.com
Microsoft
Middag

Carina
carina@nullworkspaceheroes.com
Workspace Heroes
Ochtend, Middag, Avond

Patrick Hennipman
patrick.hennipman@nullsltn.nl
SLTN
Middag

Jorn
josalomo@nullmicrosoft.com
Microsoft
Ochtend

Marco Cancillo
macancil@nullmicrosoft.com
Microsoft
Ochtend

Johan Veldhuis
joveldhu@nullmicrosoft.com
Microsoft
Avond

Gaston Amons
gaston.amons@nullfme.nl
FME
Ochtend, Middag

Hans Raaijmakers
hans.raaijmakers@nullraben-group.com
Raben Netherlands B.V.
Ochtend, Middag

Tonnis de Boer
tonnis@nulltradecloud.nl
Tradecloud Supply Chain Platform
Ochtend, Middag, Avond

Annika
juf_annika@nullhotmail.com
Basisschool
Ochtend, Middag

Vincent
vincent.krul@nullsogeti.com
Sogeti
Ochtend, Middag

Bart Meijer
bartm@nullmicrosoft.com
Microsoft
Middag

Ferdi Siro
ferdi.siro@nullmicrosoft.com
Microsoft
Ochtend, Middag, Avond

Zaki Valiuddin
z_valiuddin@nullhotmail.com
Sogeti NL
Middag

Henk Kok
h.kok@nullxablu.com
Xablu
Avond

Hans Raaijmakers
hans.raaijmakers@nullraben-group.com
Raben Netherlands B.V.
Ochtend, Middag

Luc Feron
info@nullferon.it
Feron IT
Middag

Kim Jooss
k.jooss@nullhotmail.com
Next Learning Valley
Avond

Boudewijn overvliet
boudewijn@nullhello-data.nl
Zelfstandig programmeur
Ochtend, Middag, Avond

Raymond Schonwetter
raymond@nullonesquad.eu
One Squad ICT BV
Ochtend, Middag, Avond

Wendy Braat-Goderie
w.goderie@nulledux.nl
Edux onderwijspartners
Ochtend, Middag

Tonnis de Boer
tonnis@nulltradecloud.nl
Tradecloud Supply Chain Platform
Ochtend, Middag, Avond

Jeroen Schoenmakers
Jeroen.Schoenmakers@nullgmail.com
Microsoft
Ochtend, Avond

Gaston Amons
gaston.amons@nullfme.nl
FME
Ochtend, Middag

Vincent
vincent.krul@nullsogeti.com
Sogeti
Ochtend, Middag

Zaki Valiuddin
z_valiuddin@nullhotmail.com
Sogeti NL
Middag

Jan van den Berg
jan@nullsls-consult.nl
Gemeente Breda
Ochtend

Olaf Broeders
olaf.broeders@nullmicrosoft.com
Microsoft
Ochtend

Kevin
kevin.buijs@nullmicrosoft.com
Microsoft
Ochtend, Middag, Avond

Freek de Bruijn
freekdb@nullxs4all.nl
TOPdesk
Ochtend, Avond

Hans Raaijmakers
hans.raaijmakers@nullraben-group.com
Raben Netherlands B.V.
Ochtend, Middag

Tonnis de Boer
tonnis@nulltradecloud.nl
Tradecloud Supply Chain Platform
Ochtend, Middag, Avond

Vincent
vincent.krul@nullsogeti.com
Sogeti
Ochtend, Middag

Richard Bolk
RPTBolk@nullziggo.nl
Boston Scientific
Ochtend

Ulbe Daemen
udaemen@nullcrbd.nl
Meritor
Ochtend

Martha Pelkman
info@nulldrspee.nl
Internet- en Tekstbureau DrsPee
Ochtend, Middag

Klaas Buist
klaasbuist25@nullgmail.com
G-Star RAW
Middag, Avon

Cedric Willems
cedric.willems@nullfme.nl
FME
Ochtend, Middag, Avond

Esther Bennett
info@nullestherbennett.nl
ProgrammeerMetEsther
Avond

Veelgestelde vragen

#comingsoon