Team


Ronilla Snellen
Co-founder en directeur

ronilla@futurenl.org

Jenya Krul
Programma manager

jenya@futurenl.org

Dagmar Ypenberg
Communicatie

dagmar@futurenl.org

Lukas van Driel
Creative developer

lukas@codeuur.nl

Felienne Hermans
Expert leerlijn & lesmateriaal (TU Delft)

felienne@futurenl.org

Marileen Smit
Ontwikkeling leerlijn & lesmateriaal

marileen@futurenl.org

Iris Muis
Trainingen & workshops gastdocenten/scholen

iris@futurenl.org


Bestuur

 


Het bestuur bepaalt het beleid van de stichting, is verantwoordelijk voor het financiële beheer en aansturing van de operationeel eindverantwoordelijke directeur. De bestuursleden genieten voor hun werkzaamheden geen beloning en ontvangen geen onkostenvergoeding.

Steven Schuurman
Voorzitter

steven@futurenl.org

Bram Smeets
Secretaris

bram@futurenl.org

Peter Meijer
Penningmeester

peter@futurenl.org